Mec. Dariusz Piróg rekomendowany w najnowszym rankingu IAM Patent 1000!

W najnowszym rankingu prestiżowego zestawienia IAM Patent 1000 mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający i adwokat w Patpol Legal, został wyróżniony jako polecany profesjonalista w kategorii: spory sądowe.

Mec Dariusz Piróg jest adwokatem o wieloletnim doświadczeniu i wiodącym na polskim rynku prawnikiem zajmującym się postępowaniami dotyczącymi wynalazków implementowanych komputerowo oraz sprawami związanymi z tzw. wyjątkiem Bolara w prawie krajowym.

Zajmuje się obsługą spraw dotyczących naruszeń patentów, znaków towarowych i wzorów przemysłowych, a także praw autorskich i nieuczciwej konkurencji. Reprezentuje swoich Klientów zarówno przed sądami cywilnymi, jak i karnymi, organami ścigania oraz organami celnymi.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Mecenasa, jednak z pewnością zasługuje na podkreślenie.

Ranking IAM Patent 1000 – the World’s Leading Patent Professionals to prestiżowe zestawienie najlepszych specjalistów na rynku kancelarii zajmujących się własnością indywidualną. Ranking jest opracowywany na podstawie niezależnych wywiadów i badań, przeprowadzonych z przedstawicielami wiodących firm z branży IP oraz firm współpracujących, na bazie których przygotowywane się rekomendacje i opinie.

 

Dziękujemy za wszystkie głosy i gratulujemy!

 

Print Friendly, PDF & Email

Nasi doradcy