T: +48 507 042 594
E:

Sławomir Chmielewski

of counsel,
adwokat

W swojej praktyce specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, co obejmuje doradztwo prawne przy tworzeniu struktur biznesowych i podejmowaniu się przedsięwzięć gospodarczych, zawieraniu wszelkiego rodzaju umów, doradztwo w kwestiach regulacyjnych, obsługę kwestii spornych i roszczeń, bieżącą obsługę w działalności gospodarczej, oraz doradztwo dla menedżerów i liderów biznesu.

Posiada także bogate długoletnie doświadczenie w praktyce transakcyjnej, przy obsłudze prawnej wszelkiego rodzaju fuzji i przejęć, restrukturyzacji i inwestycji. Obsługiwał transakcje w wielu branżach gospodarki, w tym także w przemyśle, energetyce, oraz na rynku nieruchomości.

Jego doświadczenie obejmuje również praktykę prawa administracyjnego, w tym w zakresie obsługi przedsiębiorców działających w regulowanych branżach gospodarki. Obsługuje klientów w regulowanych branżach, takich jak obrót specjalny, energetyka, ochrona środowiska, transport, a także podmioty nadzorowane na rynku finansowym.

Posiada doświadczenie w doradztwie przy zawieraniu umów dotyczących projektów informatycznych i obsłudze sektora IT.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada doświadczenie pracy w centralnej administracji państwowej i w sektorze bankowym. Od 1997 do 2012 roku pracował w kancelarii Baker & McKenzie, od 2008 jako partner w grupie fuzji i przejęć. Następnie rozwijał praktykę prawniczą w ramach spółki partnerskiej CC Partners.

Języki

angielski, polski, rosyjski
Print Friendly, PDF & Email