T: +48 605 592 422
E:

Dominika Chabowska

of counsel,
radca prawny

W swojej praktyce specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego jak również w prowadzeniu transakcji fuzji i przejęć, w różnych branżach gospodarki, zarówno po stronie zbywających jak i nabywających. Prowadziła i koordynowała wiele procesów mających za przedmiot utworzenie wspólnej inwestycji w ramach polskich spółek i zagranicznych spółek prawa handlowego, ich rozwoju oraz pozyskania inwestorów. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej transakcji z udziałem inwestorów kapitałowych (funduszy private equity, venture capital), jak również inwestorów branżowych. Doradzała w wielu projektach w zakresie inwestycji w przedsięwzięcia w różnych branżach gospodarki połączone z restrukturyzacją poprzedzającą przeprowadzenie transakcji.

Specjalizuje się ponadto w bieżącej obsłudze spółek prawa handlowego oraz w zagadnieniach prawa pracy.

Doświadczenie Dominiki Chabowskiej obejmuje również liczne transakcje mające za przedmiot inwestycje w nieruchomości, w tym m. in. doradzała spółkom deweloperskim w związku z inwestycjami w światowej klasy budynki komercyjne, przy użyciu finansowania zewnętrznego, bądź też w kooperacji z inwestorami finansowymi.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od września 2002 do czerwca 2012 roku pracowała w kancelarii Baker & McKenzie. Następnie rozwijała własną praktykę obsługi transakcji M&A, Venture Capital i Private Equity w ramach spółki partnerskiej CC Partners.

Języki

angielski
Print Friendly, PDF & Email