Patpol Legal powiększa zespół o kolejnego specjalistę z zakresu własności intelektualnej

 

Do naszego zespołu dołączyła mec. Agata Witkowska, radca prawny specjalizujący się w sprawach dotyczących praw autorskich i własności przemysłowej oraz tematyce ochrony danych osobowych.

Mecenas Witkowska może pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w kancelariach specjalizujących się w sprawach dotyczących własności intelektualnej. Zanim dołączyła do Patpol Legal, zajmowała się kwestiami związanymi z prawem autorskim w jednej z największych stacji telewizyjnych działających na polskim rynku.

W Patpol Legal będzie prowadziła sprawy z zakresu własności intelektualnej, a także  zajmowała się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych.

Agata Witkowska ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim (UJ) i Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim (UW). Dodatkowo jest absolwentką Podyplomowego Studium Własności Intelektualnej na UW oraz Podyplomowego Studium Prawa Spółek Handlowych także na UW. Stypendystka programów Erasmus i CEEPUS.

Poza aktywnością stricte zawodową ważnym elementem jej działalności prawniczej jest także udzielanie się pro-bono poprzez wspieranie organizacji działających na rzecz ochrony praw zwierząt.

Print Friendly, PDF & Email