Patpol Legal po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu The Legal 500

Patpol Legal został po raz trzeci wyróżniony w kategorii Intellectual Property (Tier 3) najnowszej edycji prestiżowego rankingu The Legal 500. To wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej.

The Legal 500 podkreśla, że kancelaria Patpol Legal cieszy się dużą renomą w zakresie spraw związanych z towarami podrobionymi oraz uzyskała dla swoich klientów znaczną liczbę zatrzymań na granicach.

Patpol Legal już od wielu lat wyróżnia się na rynku prowadzeniem złożonych i wieloaspektowych spraw między innymi w zakresie ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych i praw autorskich. Zajmuje się postępowaniami sądowymi, sprawami mającymi na celu zwalczanie towarów podrobionych oraz importem równoległym, a także pomaga w innych przypadkach naruszania praw własności intelektualnej, w zakresie nieuczciwej konkurencji, praw autorskich i transferu własności przemysłowej.

„To wyróżnienie szczególne, bo przyznawane jest na podstawie opinii klientów i branży prawniczej. Od początku naszej działalności stawiamy na dobre, bliskie relacje z naszymi klientami oraz elastyczne i czasami niesztampowe rozwiązania ich problemów. Jak widać takie podejście spotkało się z uznaniem rynku, z czego bardzo się cieszymy.” – komentuje mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal.

Według klientów Patpol Legal ankietowanych przez The Legal 500 kancelaria jest bardzo responsywnym zespołem, przygotowującym dokładne analizy oraz solidne porady, a jej praktyka cieszy się mocną opinią w zakresie spraw dotyczących między innymi produktów podrobionych, sporów sądowych i egzekwowania praw własności intelektualnej.

Więcej informacji: https://www.legal500.com/c/poland/intellectual-property/

Print Friendly, PDF & Email